Pole ​dance šokių mokykla Vilniuje

Rašykite mums: info@poledancevilnius.ltNaujienos

2018 m. birželis

Kviečiame naujokes į įvadinį kursą ir pamoką

Kviečiame dar nemėginusias pole dance merginas į įvadinį mėnesio trukmės kursą bei įvadinę pamoką, kurie startuoja birželio mėn. Daugiau info paspaudus ant nuorodų ;)

2018 m. rugsėjis

Lankstumo užsiėmimai

Lankstumas! Jį tobulinti galite mūsų studijoje – nepaisant to, ar šokate / sportuojate, ar ne :) Laukiame jūsų kiekvieną penktadienį raumenų stiprinimo ir lankstumo pamokose, 17.30 val. ;) Registracija ČIA.

2018 m. gegužė

Mergvakarių sezonas

Skubame pranešti, jog mergvakarių sezonas įsibėgėja, tad nepraleiskite šanso nepamirštamą dieną užsukti ir į „Pole dance Vilnius“, kur jūsų laukia nepakartojami įspūdžiai bei nauja patirtis! Daugiau info ČIA. 

2018 m. kovas

Workshopai su Daria Khudinskaia

Kovo 21 d. vyko užsiėmimai su Daria Khudinskaia (exotic ir pole dance). Labai džiaugiamės, jog tai buvo puiki proga susitikti ne tik mūsų studijos narėms, bet ir mus aplankyti kitų miestų pole dance studijoms!

2018 m. balandis

Balandžio mėn. įvadinės treniruotės

Kviečiame į įvadinę treniruotę balandžio 5 d. (kaina – 8 €), bei į įvadinį mėnesio kursą nuo balandžio 3 d. (kaina – 30 €). Visą informaciją bei registraciją rasite paspaudus ant nuorodų aukščiau:)

2018 m. balandis

Pirk abonementą – gauk dovanų! 

Sutaupyk pirkdama 6 arba 3 mėn. pole dance abonementus ir gauk DOVANŲ 2 lankstumo pamokas, 1 mėn. trukmės lankstumo abonementą arba privačią pamoką! Daugiau info el. paštu info@poledancevilnius.lt :)

2018 m. vasaris

Kūlversčių, žvakių ir helikopterių seminatas

Mūsų studijoje vyko Jekaterinos (raumenų stiprinimo ir lankstumo trenerės) seminaras, kurio tikslai buvo: (1) sužinoti, kokie raumenys dirba, apžvelgti anatomiją, (2) paruošti raumenis akrobatikai, (3) sužinoti, kaip išvengti traumų. Ačiū Jekaterinai!

2018 m. kovas

Kviečiame į workshopus

Kviečiame į kovo 21 d. vyksiančius užsiėmimus su Daria Khudinskaia (Exotic ir Pole Dance). Ši sertifikuota trenerė ir profesionali pole dance šokėja yra nuskynusi ne vieną apdovanojimą tarptautiniuose pole dance konkursuose! Vienos seminaro kaina vos 20 € (1,5 val. trukmės). Visą info apie workshopus rasite ČIA.

2018 m. kovas

Kovo mėnesio įvadinės treniruotės

Kviečiame į įvadines treniruotes kovo 18 ir 24 dienomis mūsų studijoje! Daugiau informacijos rasite mūsų feisbuke (kovo 18 d. įvadinė treniruotė ir kovo 24 d. įvadinė treniruotė) arba registruokitės iš karto ČIA.

2018 m. sausis

Laukiame tavęs įvadinėje treniruotėje

Vasario 24 d. (šeštadienį), 13.30 val. susitinkame Pole dance Vilnius studijoje, kur vyks įvadinė POLE DANCE treniruotė, skirta merginoms, norinčioms išbandyti šį šokį ir sportą. Bus mokomasi pagrindinių sukinukų, pradinių judesių. Po treniruotės pageidaujančios galės jungtis į nuolatines grupes. Registracija ČIA.

2018 m. sausis

Kviečiame į POLE SPORT treniruotes

Tarptautinio lygio akrobatas Konstantin Kosovec​ kviečia vaikinus ir merginas į pole sport treniruotes Pole dance Vilnius​ studijoje! Treniruotės vyks kiekvieną sekmadienį nuo 19 val. Registracija ČIA.

2018 m. sausis

Studijos mokinės atsiliepimas

„Vieta pokyčiams ir pokyčių vieta ❤️ prieš 3 metus atėjau pirmą kartą ir įsimylėjau :) čia išlieta daug prakaito ir juoko gaidų, verkta ir mylėta, dirbta ir gulėta ant šaltų grindų... neatsidžiaugiu, kad patekau pas jus Pole dance Vilnius ❤️“

2017 m. gruodis

Su šventėmis!

Štai ir sulaukėme gražiausių metų švenčių! Norime padėkoti už ypatingus metus kartu ir palinkėti, jog jūsų svajonės pildytųsi su kaupu. Juk šv. Kalėdos ir šv. Kūčios – stebuklų metas! Na o Naujieji metai – naujų tikslų siekimo pradžia. Sėkmingo starto ir malonių gyvenimo etapų!
„Pole dance Vilnius“ komanda 

2017 m. gruodis

Diamond PoleWear

Kviečiame pole dance šokėjoms dovanoti rankų darbo aprangą, subalansuotą pole dance šokiams ir sportui, bet kartu leisiančią jaustis itin moteriškai ir grakščiai! Ypač patogi bei kokybiška Diamond PoleWear apranga – stilingai šokėjai! Daugiau informacijos internetiniame puslapyje, instagrame arba feisbuke.

2017 m. gruodis

Kviečiame į įvadinį kursą

Kviečiame į 8 pamokų įvadinį pole dance kursą (1 mėn. trukmės, kurio treniruotės vyks 2 kartus per savaitę, arba 2 mėn. trukmės, kurio treniruotės vyks 1 kartą per savaitę). Treniruotės leis jums ne tik itin gerai susipažinti su pole dance, bet ir jungtis į reguliarias grupes. Daugiau informacijos: 1 mėnesio kursas ČIA; 2 mėnesių kursas ČIA.

2017 m. lapkritis

Naujokių grupės

3 tavo šansai nugalėti pačiai save: 5 naujokių grupė (VII nuo 17.30 val.); 8 naujokių grupė (II ir IV nuo 19.00 val.); 11 naujokių grupė (III ir V nuo 09.15 val.). Jungtis galima be įvadinės treniruotės :) Registracija ČIA.

2017 m. lapkritis

Seminarai su Natalia Meshcheriakova

Laukiame visų pole dancer'ių (ir naujokų, ir pažengusiųjų ar trenerių – veiklos bus visiems!) Pole dance Vilnius​ seminaruose su Natalia Meshcheriakova. Gruodžio 11-sios vakare planuojami 2 užsiėmimai: POLE TRANSITIONS bei POLE FLOOR WORK. Visa informacija ČIA.

2017 m. lapkritis

Kalėdinės dovanos

Padarykite svajonių išsipildymo stebuklą ir padovanokite naujus įspūdžius, žinias ir gebėjimą iš naujo save pamilti per šokį. Pole dance Vilnius dovanų kuponų teiraukitės el. paštu info@poledancevilnius.lt 

2017 m. spalis

Įvadinė POLE SPORT pamoka

Kviečiame visus, norinčius išmėginti POLE SPORT su akrobatu Konstantin Kosovec! Atvykusius į įvadinę POLE SPORT treniruotę (spalio 28 d.) Konstantinas išmokys pradmenų, leisiančių jungtis į reguliarią pole sport vaikinų ir merginų grupę.Visa info ČIA.

2017 m. spalis

Traumų prevencija

Spalio 22 d. studijoje vyko seminaras „Raumenų paruošimas triukams, traumų prevencija“. Seminaro tikslas – paruošti raumenis akrobatikos elementams atlikti, sužinoti, kokie raumenys dirba jų metu, kaip išvengti traumų. Daugiausia dalyviai nagrinėjo kūlversčius per galvą, „helicopter“, žvakių darymą. Seminarą vedė studijos lankstumo trenerė Jekaterina.

2017 m. spalis

Įvadinė pole dance pamoka

NAUJOKIŲ DĖMESIUI – išmėginkite pole dance vos už 8 € ir atsakykite sau į klausimą, ar norite savo laisvalaikį papildyti šiuo šokiu ir sportu! Susitikime įvadinėje pole dance treniruotėje jau lapkričio 4 d. mūsų studijoje. Visa info ir registracija čia.

2017 m. spalis

Susitikime Vilniaus sporto festivalyje!

Spalio 14–15 d. susitikime „Vilniaus sporto festivalyje 2017“​, vyksiančiame LITEXPO rūmuose. Nepamirškite aplankyti Pole dance Vilnius​ stendo, o šeštadienį, 17.30 val., ir pamatyti trenerio Konstantino​ bei mokinės Olios pole dance pasirodymo!

2017 m. spalis

Studijos mokinė tapo nugalėtoja

Mūsų nuostabioji mokinė Teodora užėmė 1 vietą tarptautiniame konkurse „Pole dance Baltic festival Pole Emotion 2017“! Sveikiname ir be proto didžiuojamės! Jos visą pasirodymą galite pažiūrėti čia.

2017 m. rugsėjis

3-iasis studijos gimtadienis

Rugsėjo 23 d. Pole dance Vilnius atšventė 3-čiąjį savo gimtadienį! Labai didžiuojamės visomis pasirodžiusiomis mokinėmis bei įkvepiančiais treneriais :) Gimtadienio vakarėlio video pamatyti galite ČIA. Už jį dėkojame Natalija Syčinskaja I Videos.

 2017 m. rugsėjis

Konkursas

Dalyvaukite konkurse ir LAIMĖKITE PRIVAČIĄ 1 VAL. PAMOKĄ. Siųsk privačia FB žinute nuotrauką, kurioje atlieki triuką už studijos ribų. Daugiausia LIKE surinkusi nuotrauka laimės prizą. Siųsti nuotraukas galima iki konkurso pabaigos. Nugalėtoją skelbsime RUGSĖJO 8 D. Visas albumas ČIA.

 2017 m. rugsėjis

Renkama nauja rytinė grupė

Merginų, norinčių išmėginti pole dance sąrašas po truputį pildosi, tad laukiame visų, kurios nori dieną pradėti aktyviai! Susitiksime trečiadieniais ir penktadieniais nuo 9.15 val. Pirmoji pamoka jau rugsėjo 20 d.! Registracija ČIA.

 2017 m. rugsėjis

Naujas lankstumo laikas

Nuo šiol norintys turėti lankstesnį kūną susitiks penktadieniais 19.00–20.30 val.! Lankstumas svarbus ne tik šokantiems pole dance, bet ir aktyviai užsiimantiems bet kuria kita sporto šaka. Taip pat tai naudinga ir visiškai nesportuojantiems žmonėms, ypač dirbantiems sėdimą darbą. Registracija ČIA.


 
2017 m. rugpjūtis

Renkamos naujos grupės

Geriau pamėginti, negu visiškai nieko nedaryti ir vėliau gailėtis! Raginame atrasti naują hobį, sporto rūšį ir šokius, kurie suteiks daugiau pasitikėjimo savimi! Kviečiame į įvadinę treniruotę rugpjūčio 27 d. bei NAUJAS GRUPES. Daugiau info ir registracija čia.


2017 m. 
rugpjūtis

Keičiasi pole dance kainos

Paskelbėme NAUJOJO SEZONO KAINAS. Jas rasite skiltyje UŽSIĖMIMAI IR KAINOS. SVARBU: atsirado 4 MĖN. (rugsėjo–gruodžio) abonementas (kaina 205 Eur lankant 2 k. per sav. ir 103 Eur lankant 1 k, per sav.). Naujos kainos galioja nuo rugsėjo mėn.

 

2017 m. liepa

Nauja pole dance apranga

Pristatome naują prekės ženklą DIAMOND POLEWEAR, kuris aprūpins jus stilinga bei patogia pole dance apranga. Daugiau info rasite DIAMOND POLEWEAR feisbuke.

 2017 m. birželis

„Pole dance Vilnius“: lankstumo pamokos

Nesvarbu, kuo jūs užsiimate gyvenime, – esate šokėja, sportininkė ar tiesiog norite pagerinti savijautą – laukiame jūsų POLE DANCE VILNIUS studijoje, kurioje lankstumo pamokas veda profesionali jogos mokytoja! Registracija ČIA.

2017 m. birželis

Sezono uždarymo vakarėlis

Birželio 3 d. šventėme sezono uždarymo vakarėlį, kuriame mokinės atliko ilgai rengtus pasirodymus. Laukiame kito vakarėlio, kuriam visa studija ruošis ištisą vasarą! Video pamatyti galite ČIA, už jį dėkojame Natalija Syčinskaja I Videos

2017 m. liepa

Įvadinė pole dance pamoka

Idealus derinys: sportas, plastika ir lankstumas! Kviečiame sužinoti, kaip tai suderinama vos vienoje treniruotėje, įvadinėje pole dance pamokoje, liepos 21 d. (penktadienį), 19.10 val. Registracija bei daugiau info ČIA. 

2017 m. gegužė

Įvadinė pole dance pamoka

Kviečiame į įvadinę treniruotę birželio 17 d., o norintiems DAUGIAU siūlome jungtis į įvadinį kursą (tik po įvadinės treniruotės) II ir V (17.30 val.). Registracija bei daugiau info ČIA.

2017 m. gegužė

Trečiasis video iš ciklo „Pole dance pamokos“ 

Jau galite pamatyti trečiąją pole dance pamoką, kurią mums rodo trenerė Lina U. Visas pamokas rasite mūsų feisbuke, bei „Youtube“.

2017 m. gegužė

Vasaros abonementai

Jūs jau galite įsigyti pole dance VASAROS ABONEMENTUS! Taip, taip, supratote teisingai, studija dirba visą vasarą, tad neleiskite įsiveisti tinginukui ir tobulinkite įgūdžius toliau. Ir pigiau! 3 mėn. abonemento kaina – 150 € vietoj 174 €.

  2017 m. balandis

Prasidėjo mergvakarių sezonas

Skubame pranešti, jog mergvakarių sezonas įsibėgėja, tad nepraleiskite šanso nepamirštamą dieną užsukti ir į „Pole dance Vilnius“, kur jūsų laukia nepakartojami įspūdžiai bei nauja patirtis! Daugiau info ČIA. 

 2017 m. balandis

Įvadinis pole dance kursas 

Nuo šiol studijoje „Pole dance Vilnius“ galite eiti ne tik į įvadines pamokas, bet ir lankyti įvadinį kursą. Tai 4 pamokų įvadinis pole dance kursas, kuriame detaliai mokysimės pradinius triukus, sukinukus. 

 2017 m. balandis

Antrasis video iš ciklo „Pole dance pamokos“

Jau galite pamatyti antrąją pole dance pamoką, kurią mums rodo trenerė Lina U. Visas pamokas rasite mūsų feisbuke, bei „Youtube“.

 2017 m. kovas

Pradedamas video ciklas „Pole dance pamokos“ 

Vasarį startavo naujoji „Pole dance Vilnius“ rubrika – „Pole dance pamokos“, kurias mums pristato trenerė Lina U. Visas pamokas rasite mūsų feisbuke, bei „Youtube“ kanale.

 2017 m. kovas

Mūsų bendruomenė

„Pole Dance Vilnius“ studijoje mes ne tik šokame, mokomės ir atliekame triukus – bene smagiausia kartą per mėnesį susitikti uždaruose studijos vakarėliuose, kurių metu mokinės ir treneriai dalijasi savo įspūdžiais, patirtimi, patarimais. Tobulos akimirkos bendraminčių būryje!

 2017 m. kovas

Pasirodymai „Lietuvos talentuose“ 

Studijos mokinė Olia ant „Lietuvos talentų“ scenos lipo du kartus, tad nekantraujame su jumis pasidalinti jos pasirodymais! Pirmąjį Olios pole dance numerį ir interviu galite pamatyti ČIA, o antrąjį – ČIA

 2017 m. vasaris

Dalyvavimas „Lietuvos talentuose“ 

Vasario 26 d. (sekmadienį, 19.30 val.), per TV3 televiziją išvysite mūsų studijos mokinę Olią ir jos pasirodymą, kurį palankiai įvertino komisija. Šaunuolė Olia! Nekantraujame pamatyti ją kitame etape :)

2017 m. vasaris

Kviečiame į lankstumo pamokas

Kiekvieną penktadienį (16.00 val.) ir šeštadienį (8.30 val.) studijoje vyksta lankstumo pamokos, kurias veda profesionali lankstumo trenerė Jekaterina. Registracija ČIA.

2017 m. kovas

Sveikiname su artėjančia moters diena! 

Mielos moterys! Visada prisiminkite, kad jūsų grožis, gracija ir išmintis priverčia pasaulį suktis dar greičiau. Jūs – mūsų varomoji jėga! 

2017 m. sausis

Nauja POLE SPORT grupė 

Pusę metų stažavęsis, dalyvavęs įvairiuose čempionatuose, vykęs į specializuotas stovyklas bei naujų idėjų ir triukų išmokęs treneris Konstantin Kosovec grįžo su nauju įkvėpimu bei dar daugiau profesionalumo ir patirties! Studijoje startavo mišri (vaikinų ir merginų) POLE SPORT grupė su Konstantinu – susitiksime kartą per savaitę, kiekvieną penktadienį, 19.15 val. Registracija čia.

2017 m. sausis

Sekite mus INSTRAGRAM'E 

Akimirkos iš trenerių, mokinių ir visos studijos gyvenimo matykite ir Instagrame – čia ras įkvėpimo kiekvienas pole dance šokėjas ar šiuo sportu besidomintis žmogus, o taip pat galės stebėti dinamišką studijos gyvenimą iš arti. Nuotraukos, video ir emocijos – užsukite į studijos Pole dance Vilnius Instagramo paskyrą :) 

2017 m. sausis

Kviečiame į įvadinę treniruotę 

Kviečiame į įvadinę pole dance treniruotę vasario 4 d. Pradėjus lankyti pamokas „Pole dance Vilnius“ studijoje, mokysitės įvairių sukinių, vėliau – triukų, tad su profesionalių trenerių pagalba tobulėsite kiekvieną dieną Registraciją ir daugiau informacijos rasite čia.

2016 m. gruodis

Pole dance triukų seminarai su MILA FEEL 

Gruodžio 14 d. į „Pole dance Vilnius“ studiją atvyko MILA FEEL (Ukraina). MILA yra „Ukraine Pole Dance Championship“ organizatorė ir teisėja, čempionatų nugalėtoja. Ji taip pat turi savo pole dance studiją ir veda seminarus Ukrainoje, Singapūre, Tailande, Turkijoje, Dubajuje.

2016 m. gruodis

Kalėdinis vakarėlis POLE DANCE ŽVAIGŽDĖ

2016 m. gruodžio 17 d. studijoje vyko pirmasis Lietuvoje pole dance konkursas (fotoalbumas nr. 1, fotoalbumas nr. 2, video). Jame buvo net 13 pasirodymų, suskirstytų į 3 kategorijas: pradedančiųjų, pažengusiųjų ir grupiniai pasirodymai. Taip pat žiūrovai galėjo rinkti publikos numylėtinę.

2016 m. gruodis

Sveikiname švenčių proga!

Sveikiname su šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Linkime ir toliau taip sparčiai tobulėti, atkakliai siekti savo tikslų ir mylėti šokį. Tikimės, kad kiti metai atneš dar daugiau džiugių ir laimės kupinų akimirkų! <3 


2016 m. lapkritis

Pole dance triukų ir sukinių video

Šokių studijos „Pole dance Vilnius“ trenerė Lina U. susuko mums antrąjį flmuką su pagrindiniais triukais ir sukiniais pradedantiesiems! Filmuką galite peržiūrėti ČIA.2016 m. lapkritis

Užsienio trenerių pole dance seminarai

Lapkričio 19 d. studiją aplankė ilgai laukti svečiai – Aliona ir Jana iš Rygos „FEEL GOOD“ studijos. Aliona „Pole dance Vilnius“ mokinėms vedė seminarus ETHNO EXOTIC ir FLOW AFFECTION, o Jana lankstumą. 

 

2016 m. lapkritis
NAUJIENA! Moteriškos gracijos ir seksualaus judesio užsiėmimai

Kviečiame į šokio bei plastikos pamokas moterims ir merginoms, siekiančioms pažadinti savyje moteriškumą. Daugiau info apie pamokas rasi ČIA.

2016 m. spalis

„Pole dance Vilnius“ gimtadienio video

Pagaliau galime pasidalinti rugsėjo 17 d. atšvęsto studijos 2 metų gimtadienio video (žiūrėti ČIA)! Labai didžiuojamės visomis pasirodžiusiomis mokinėmis bei įkvepiančiais treneriais :) Už video dėkojame Natalijai Syčinskajai.

2016 m. spalis

Pasirodymas festivalyje Kaune

Studijos treneris Konstantinas dalyvavo Žaliakalnio turgaus teatro festivalyje ir pasirodė šokio ir cirko spektaklyje „Kalbėk man turguje“. Akimirkas iš pasirodymo galite pamatyti ČIA.

2016 m. spalis

Dalyvavimas POLE EMOTION 2016

Baltijos festivalyje-čempionate POLE EMOTION 2016 mūsų treneris Konstantinas vyrų profesionalų kategorijoje užėmė 1-ją vietą (žiūrėti pasirodymą)! Festivalyje taip pat dalyvavo trenerė Lina U. (žiūrėti pasirodymą) bei studijos mokinė Laima (žiūrėti pasirodymą). 

2016 m. rugsėjis

„Pole dance Vilnius“ fotosesija

Trenerės bei mokinės įsiamžino profesionalioje pole dance fotosesijoje, vykusioje mūsų studijoje. Visą galeriją rasite ČIA.

2016 m. rugsėjis

Kviečiame į lankstumo treniruotes

Šeštadieniais (8.30 val.) ir penktadieniais (16.00 val.) studijoje vyksta lankstumo užsiėmimai, kuriuos veda Jekaterina Deineko. O kam reikalingas lankstumas šokant pole dance, parodo trenerės Linos nuotrauka :) Registracija į lankstumą ČIA.

 

2016 m. rugsėjis

2 metų gimtadienis

Rugsėjo 17 d. studija atšventė dviejų metų gimtadienį! Jo metu įkūrėjai pasakojo apie studijos istoriją, treneriai kalbėjo, kaip pradėjo šokti pole dance, o mokinės atliko nepakartojamus pasirodymus!

 2016 m. rugsėjis

Kviečiame į įvadinę treniruotę!

Ką dažniausiai daro pole dancer'ės? Ogi šypsosi! Ateikite sužinoti, kodėl šokti yra taip malonu ir kodėl tai suteikia tiek teigiamų emocijų! Daugiau info ir registracija čia.

2016 m. rugsėjis

Pasirodymas laidoje

Rugsėjo 18 d. per LNK televiziją, laidoje AŠ GALIU pasirodė mūsų trenerės Lina Z. ir Lina U. Rugsėjo 25 d. rodė ir laidos dalyvius J. Smoriginą bei R. Mackevičių, kurie su mūsų trenerių pagalba atliko pole dance numerį! Trenerių pasirodymą žiūrėkite ČIA, o dalyvių – ČIA.

2016 m. rugsėjis

Trenerio Konstantino laimėjimai

Studijos treneris Konstantinas čempionatuose POLE ART SPAIN ir POLE ART GREECE užėmė antrą vietą, o Baltijos pole dance festivalyje-čempionate laimėjo pirmą vietą! Sveikiname ir labai didžiuojamės!

2016 m. liepa

Renkame naujas grupes 

KVIEČIAME JUNGTIS NAUJOKES! Pole dance – be galo estetiška ir jausminga sporto šaka, kurioje susijungia jėga ir grakštumas. Pradėsime nuo pagrindų ir sparčiai judėsime į priekį – į tvirtus, bet grakščius judesius Registracija ir tvarkaraštis.

2016 m. liepa

Mergvakariai penktadieniais

Suskubkite rezervuoti laiką savo šventei! Laisvi liepos penktadieniai: 15 d. nuo 20.30 val.; 22 d. ir 29 d. nuo 19.00 val.! Susiekite el. p. renginiai@poledancevilnius.lt.

2016 m. liepa

Viskas vienoje vietoje! 

O štai ko mes mokomės per triukų pamokas! Dėkojame mūsų trenerei Linai U. ir Natalijai Syčinskajai už puikų filmuką! Pamatyti pole dance triukų vaizdo įrašą galite ČIA. Smagaus žiūrėjimo – tikimės tai įkvėps ir paskatins judėti į priekį!

2016 m. gegužė

Svečiai iš Latvijos 

Gegužės 29 d. turėjome svečių iš Rygos pole dance studijos „Feel good“. Užsiėmimus vedė studijos įkūrėja-direktorė ir profesionali lankstumo trenerė Jana Vinokurova. Džiaugiamės nuolatiniu bendradarbiavimu!

2016 m. birželis

Dalyvavimas čempionate

Studijos treneris Konstantinas š. m. rugsėjo 17–18 d. vyks į „Pole Art Spain“ – linkime sėkmės ir tikimės aukštos vietos čempionate!

2016 m. birželis

Priimame naujokes

Kviečiame į įvadinę treniruotę, kurios metu mokomasi pagrindinių sukinukų, judesių. Po įvadinės treniruotės naujai atėjusias merginas pakviesime prisijungti į esamas grupes. REGISTRACIJA ir detalesnė informacija ČIA.

2016 m. balandis

Pasiekimai užsienyje

Balandžio 23–24 d. vyko POLE ART BALTIC CUP 2016, kuriame dalyvavo mūsų mokinė Laima ir pasirodymą atliko treneris Konstantinas. Labai džiaugiamės jų pasiekimas ir pole dance populiarėjimu Baltijoje!

2016 m. gegužė

Seminarai su D. Politov

„Pole dance Vilnius“ studijoje buvo paneigtas penktadienio 13–osios mitas! Sėkmingas ir įkvepiantis Dimitry Politov seminaras mistinę dieną pavertė tobulėjimo bei motyvacijos simboliu! Ačiū Dimitry ir visiems dalyviams!

2016 m. gegužė

Kvalifikacijos kėlimas

Mūsų treneriai kelia kvalifikaciją! Gegužės 15 d. trenerės Lina U. ir Monika patirties sėmėsi iš Jo Dandridge Londone vykusiame seminare „Xpert Pole Fitness: Professional Teacher Training Program“.

 2016 m. kovas–balandis

Studijos treneriai nuolat tobulinasi!

Balandžio 16–17 d. studijos trenerės Monika ir Virginija dalyvavo OLGOS KODOS seminare, o kovo 22 d. treneris Konstantinas dalyvavo PINK PUMOS seminare. Abu „workshopai“ vyko FEEL GOOD studijoje, Rygoje.

2016 m. kovas

Trenerės Linos interviu

Kovo 24 d. studijos trenerė Lina Z. radijo „Power Hit Radio“ laidoje „9:11“ Ramintai Vyšniai ir visiems klausytojams pasakojo apie pole dance istoriją bei studijos įkūrimą. Tikimės, jog buvo sulaužyta daugybė stereotipų ir dar daugiau moterų atras šio šokio džiaugsmą! Laidos įrašą rasite čia.

2016 m. balandis

Švęskite mergvakarius studijoje!

Kviečiame rengti mergvakarius mūsų studijoje – tai šauni ir valiūkiškai naudinga pramoga tiek nuotakai, tiek dalyvėms! Daugiau informacijos apie mergvakarius rasite čia, taip pat galite kreiptis el. paštu renginiai@poledancevilnius.lt

2016 m. balandis

Kviečiame į plastikos užsiėmimus

Plastikos grupėje atsirado vietų, tad norinčias patobulinti judesius ir šokti jausmingai kviečiame registruotis čia. Platesnį užsiėmimų aprašymą rasite čia. Mėnesio kaina – 26 €. Renkamės kiekvieną sekmadienį, 19 val.

 2016 m. kovas

Sveikiname su kovo 8-ąja

Mielosios, Pole dance Vilnius komanda sveikina jus su Moters diena – atraskite savo moteriškumą, graciją ir vidinę laisvę kas kartą iš naujo bei nenustokite tobulėti, juk jūs – šio pasaulio grožis ir prasmė!

2016 m. kovas

Kviečiame į įvadinę treniruotę

Įvadinė pole dance treniruotė vyks kovo 20 d. Ji skirta merginoms, norinčioms išbandyti pole dance! Bus mokomasi pagrindinių sukinukų, pradinių judesių. Registracijos formą ir daugiau informacijos rasite čia.

2016 m. vasaris

Svečiai iš studijos „Feel good“

Vasario 27–28 d. mūsų studijoje viešėjo svečiai iš Rygos – Jana ir Saša. Seminarų dalyvės lavino lankstumą bei exotic pole įgūdžius. Džiaugiamės šiuo puikiu bendradarbiavimu su užsienio pole dance studijomis!

2016 m. vasaris

Triukų seminaras su Julie Frota

Vasario 8 dieną pas mus svečiavosi Brazilijos pole sport čempionė Julie Frota su triukų seminaru! Julie dalyvauja čempionatuose ir moko Brazilijoje, Suomijoje bei kitose šalyse. Džiaugiamės, kad galėjome tobulėti kartu!

2016 m. vasaris

Jausmingo šokio užsiėmimai

Vasario 20–21 d. vyko jausmingo šokio užsiėmimai su Laura. Merginos mokėsi gražiai, grakščiai, jausmingai šokti, pažadinti ir išlaisvinti savo moterišką energiją ir vidinį šokį.

2016 m. vasaris

Nauja rytinė grupė!

Renkame naują pole dance (triukų) grupę - antradieniais 9.30val nuo vasario 23 dienos. Mokysimės įvairių triukų ir sukinukų ant stulpo! Mėnesio kaina 26 eur. Registracija: http://goo.gl/forms/niwYC8NU3k  Laukiame jūsų!

2016 m. sausis

Sudalyvavom!

Pole dance pirmą kartą pristatytas sausio 23 dieną aktyvaus laisvalaikio ir kelionių parodoje ADVENTUR. Ačiū studijos treneriui Konstantinui ir studijos mokinei Ievai už nuostabius pasirodymus! Iki susitikimo kituose renginiuose ;)

2016 m. sausis

Kalėdinės studijos šventės video

Norime su jumis pasidalinti Pole Dance Vilnius studijos Kalėdinės šventės vaizdais ČIA. Puiki atmosfera ir šauni kompanija! Ačiū Natalijai už video ;)

2016 m. sausis

Renkamos naujos grupės! Kviečiame

Sausio 8 ir sausio 10 dieną startuoja dvi naujos grupės: šokio plastikos grupė ir pole dance grupė! Kuo skiriasi šios grupės rasite čia. Grupės rinksis po kartą per savaitę. Mėnesio kaina - 26 €. Dar turime vietų, registruokitės: http://goo.gl/forms/31Xcm1HPHq

2015 m. gruodis

J. Statkevičiaus naujos kolekcijos pristatymas

Gruodžio 2 dieną "Siemens" arenoje buvo pristatyta nauja Juozo  Statkevičiaus rūbų kolekcija "Slaptas JS gyvenimas". Pristatyme dalyvavo ir mūsų trenerė Lina! Nuotaika ir  atmosfera buvo išties puiki ;)

2015 m. lapkritis

Mes nuolat tobulėjame

Lapkričio 11 d. mūsų studijoje seminarus vedė Julia Bozina - viena iš Rusijos TOP 8 pole dance šokėjų, turinti 14 metų sportinės akrobatikos patirtį bei fitneso magistro laipsnį. O lapkričio 18 d. keliavome į "Pole dance Klaipėda" organizuotą seminarą su Ekaterina Rodionova - pole sport Elite 2015 čempione Rusijoje.

2015 m. lapkritis

Apie mus rašo!

Apie mus rašo savaitraštyje ''Expres nedelia"! Ačiū už straipsnį Natalijai Fediushkinai. Straipsnį rusų kalba galite rasti čia.

2015 m. spalis

Jausmingo šokio seminarai

Spalio 23-25 dienomis studiją vėl aplankė jos įkūrėja Laura, su kuria mokėmės šokti grakščiai, lengvai, plastiškai, iš širdies ir tuo džiaugtis! Buvo verta dalyvauti ;)

2015 m. spalis

Lankstumo ir exotic šokio seminarai

Spalio 17-18 d. mūsų studijoje viešėjo ir seminarus vedė Rygos pole dance "Feel Good" studijos įkūrėja Jana Vinokurova bei studijos trenerė Saša. Žvilgtelkit čia, ko mokėmės ;)

2015 m. rugsėjis

Video klipas

Mūsų trenerė Lina naujame muzikiniame vaizdo klipe - žiūrėkite čia! O jei norite išmokti šio šokio, registruokitės http://goo.gl/forms/31Xcm1HPHq ;)

2015 m. rugsėjis

Studijos gimtadienis

Šį rugsėjį Pole Dance Vilnius naujoje studijoje atšventė jau 1 metų gimtadienį. Linkime visos lankančioms merginoms tobulėti ir šauniai praleisti laiką.

2015 m. rugsėjis

Jausmingo šokio užsiėmimai

Studiją aplankė jos įkūrėja Laura. Ji merginoms vedė "Jausmingo judesio užsiėmimus". Ačiū Laurai ir visoms dalyvėms! Buvo nepakartojama!

2015 m. rugsėjis

Naujos plastikos ir pole dance grupės

Nori išbandyti, bet esi labai užimta? Šį rudenį startuoja atskiros plastikos ir pole dance grupės, kurios užsiėmimus turės po vieną užsiėmimą per savaitę. Registruokis į naujas grupes ČIA. Laukiame tavęs!  

2015 m. liepa, rugpjūtis

Mūsų trenerių vasara

Džiaugiamės, kad mūsų treneris Konstantinas pole treniruotes veda ne tik pas mus. Liepos 2-5 dienomis jį galėjote sutikti vandens-ugnies-oro-žemės festivalyje "Wafest“, Rusijoje, liepos 13-26 dienomis pole dance stovykloje „Summerpole“, Rusijoje, rugpjūčio 27-29 dienomis Circus Tree Festivalyje, Estijoje.  

2015 m. rugsėjis

Nauja trenerė Virginija

Sveikiname prie trenerių komandos prisijungusią Virginiją! Su ja galite susipažinti čia.

2015 m. rugpjūtis

Prisijunk į naujas grupes nuo rugsėjo!

Nori išbandyti šį rudenį kažką naujo? Sustiprinti kūną? Išmokti grakštaus judėjimo? Registruokis į naujas pole dance ir plastikos grupes ČIA. Laukiame tavęs! 

2015 m. rugpjūtis

Pirmoji vasaros stovykla

Šiemet rugpjūčio mėnesį pirmą kartą vyko Pole Dance Vilnius vasaros stovykla. Pole dance, akrojogos, lankstumo, afro šokio ir raumenų sustiprinimo treniruotes bei teorines paskaitas vedė net 8 treneriai iš mūsų ir Kauno studijų. Ačiū darkart treneriams ir dalyviams!

2015 m. rugpjūtis

Trenerių pasirodymas Roko naktyse

Šiemet "Roko naktų" festivalio dalyviams buvo žadėta staigmena - pole dance ir ugnies šou, kurį atliko mūsų studijos treneriai. Ačiū organizatoriams už kvietimą ir fantastiškai publikai už palaikymą!

2015 m. balandis

Pas mus vyksta uždaros pamokos mergvakariams!

Atšvęskit su mumis mergvakarį arba kitą šventę savo geriausių draugių apsupty, o mes Jums parūpinsime smagų ir turiningą mergaičių vakarą! :) . Daugiau informacijos čia.


2015 m. birželis

Trenerių kvalifikacija

Birželio 12 - 14 dienomis Rygoje mūsų studijos treneriai gavo tarptautinius šokio ant stulpo pedagogų sertifikatus iš Tarpregioninės visuomeninės sporto ir šokio ant stulpo organizacijos "МОО СТП". Sveikiname!
2015 m. gegužė, birželis

Svečių ir seminarų metas

Gegužės ir birželio mėnesiais studijoje lankėsi ir seminarus vedė: Kseniia Kochenkova - Atėnų Pole Dance studijos trenerė, Ukrainos Exotic Pole Dance čempionato ir daugelio kitų konkursų nugalėtoja; Julija Irinina - Pole Dance šokių mokyklos/pole teatro "Trash" įkūrėja ir vadovė, šokio ant stulpo varžybų teisėja; Ira Storchilo - Pole Dance mokykloje "Trash" trenerė iš Sankt Peterburgo, daugelio konkursų prizininkė. Gavome ne tik daug žinių, bet ir smagiai praleidome laiką!

2015 m. birželis

Vasarą dirbame!

Pole Dance Vilnius studija vasarą neatostogauja - mes tobulėjame, mes siekiame ir tuo mėgaujamės!

2015 m. balandis

Abonemento akcija!

Gera naujiena norinčioms lankyti ne tik pole dance, bet ir lankstumo ar akrojogos treniruotes. Skelbiama akcija:
mėnesio pole dance + lankstumo treniruočių abonementas kainuos tik 60 eurų;
mėnesio pole dance + akrojogos = 70 eur;
mėnesio pole dance + lankstumo + akrojogos treniruočių abonementas 
= 80 eur.

2015 m. balandis

Laimėk akrojogos treniruotę dviems!

Sekite akrojogos facebook puslapį ir spauskite dalintis nuotrauka (nuoroda), o mes atrinksime vieną laimingąjį ir padovanosime akrojogos treniruotę dviems asmenims! Nugalėtoją paskelbsime balandžio 30d!

2015 m. vasaris

Nuo vasario jau siūlome ir akrojogos užsiėmimus!

Akrobatinė joga - taip pat Lietuvoje dar visai naujas, labai smagus bei naudingas sportas, sudarytas iš jogos, akrobatikos ir gydomūjų mankštų pratimų derinio. Daugiau informacijos ieškokite fb puslapyje

2015 m. sausis

Studijoje ir lankstumo lavinimo užsiėmimai!

Užsiėmimuose daromi statiniai ir dinaminiai raumenų tempimo pratimai mokant raumenis atsipalaiduoti, nesipriešinti ilgėjimui. Dirbama poromis, nes su draugo pagalba visada lengviau atsipalaiduoti. Be to, treniruotėse skiriama daug dėmesio ir anatomijos teorijai, nes pratimo supratimas žymiai padidina jo efektyvumą. Daugiau informacijos čia.

2015 m. sausis

Renkama nauja vyrų Pole Sport grupė

Gera naujiena VAIKINAMS! Treniruotės – tai iššūkis sau. Jų metu bus mokomasi akrobatikos ant stulpo, sutvirtinamas kūnas, gerinama koordinacija ir mokomasi valdyti kūną. Registracija čia. Daugiau informacijos Facebook puslapyje arba el.paštu info@poledancevilnius.lt.

2015 m. sausis

Dovanų kuponai ir nuolaidos

Mūsų studijoje galite įsigyti dovanų kuponų visoms mūsų teikiamoms paslaugoms! O pirkdami 3-jų ir daugiau mėnesių abonimentą gausite 10 % nuolaidą.:) 

Dėl dovanų kuponų įsigijimo ir / arba nuolaidos taikymo prašome rašyti mums el. paštu info@poledancevilnius.lt

2015 m. sausis

Finalinis pasirodymas laidoje „Lietuvos talentai“

Didžiuojamės Linos pasirodymu finalinėje „Lietuvos talentų“ laidoje. Negalėjusiems stebėti tiesioginės transliacijos 2015 m. sausio 4 d., siūlome pasižiūrėti vaizdo įrašą. Daugiau nuotraukų rasite albume.

2015 m. sausis

Atnaujintos patalpos


Naujus metus pradėjome atnaujintoje studijoje, kurioje pakabinome ne tik daugiau veidrodžių, bet ir dvi švediškas sieneles. Visa tai mūsų lankytojų labui ir tobulėjimui.

2015 m. sausis

Grupėse turime vietų!


Kviečiame 2015-us metus pradėti su naujomis veiklomis ir naujais išbandymais! Prisijunkite prie esančių grupių. Užpildykite registracijos formą ČIA ir visa informacija atkeliaus į jūsų paštą.

2015 m. sausis

Pasirodymas laidoje „Lietuvos talentai“

Mūsų studijos įkūrėja ir trenerė Lina 2014 m. lapkričio 9 d. pasirodė „Lietuvos talentų“ laidoje ir susilaukė teisėjų susižavėjimo bei pateko į kitą etapą. Linos šokį galite pamatyti spausdami šią nuorodą.

2015 m. sausis

Studijos atidarymo šventė 

2014 m. rugsėjo 20 d. minėjome studijos įkurtuves naujose patalpose. Puikiai leidome laiką ne tik skanaudami šventinio torto, bet ir stebėdami pole dance pasirodymus, bendraudami su šventės dalyviais. Esame dėkingi mūsų studijos lankytojoms bei draugams už tai, jog kartu galėjome džiaugtis "POLE DANCE VILNIUS" atgimimu.:)