Pole ​dance šokių mokykla Vilniuje

Rašykite mums: info@poledancevilnius.ltDažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)


Kaip vyksta pole dance užsiėmimai? 

Turime dviejų tipų grupes: vienos renkasi vieną kartą per savaitę, kitos - dukart. Vieno užsiėmimo trukmė 1,5 val.  Kiekvieno užsiėmimo metu apie 20 min. skiriame apšilimui ir tempimo pratimams, o likusias 70min. - mokomės triukų ant stupo, triukų junginių ar šokio naudojant stulpą.

Turėsite užsiėmus ne su vienu, o su keliais skirtingais treneriais, tam kad iš kiekvieno jų galėtumėt išmokti kuo daugiau skirtingų dalykų.

Prie vieno stulpo dirba 2 žmonės (į užsiėmimą atėjus mažiau žmonių, dirbama po vieną prie stulpo.)


Kuo skiriasi pole dance ir šokio plastikos užsiėmimai?

Pole dance grupėse daugiau dėmesio skiriame triukams ant stulpo, sportinei pole dance pusei, tačiau taip pat mokomės ir grakščiau judėti bei jungti triukus į derinius. 

Šokio plastikos grupės renkasi kartą per savaitę, šiuose užsiėmimuose beveik nesimokome triukų, o skiriame visą dėmesį šokiui, mokomės gražiai, moteriškai judėti, šokio improvizacijos, labiau pasitikėti ir patikti sau, atsipalaiduojame po dienos darbų. 


Kokios yra užsiėmimų kainos?

Užsiėmimas / Kainos

Vienkartinė pamoka

1 mėnesio IŠANKSTINIS abonementas, mokant už ateinantį mėnesį

1 mėnesio abonementas, mokant už einamajį mėnesį

3 mėnesių IŠANKSTINIS abonementas

Pole dance (grupė 2 kartus per savaitę)

10 eur

60 eur

65 eur

165 eur

Pole dance / plastika (grupė 1 kartą per savaitę)

10 eur

30 eur

33 eur

82 eur


Mokama treniruotės pradžioje tik grynaisiais.

Jei jau nutiko taip, kad vis dėlto atėję pamiršote atsinešti abonemento mokestį, neturite, ar šiaip atėjote pirmą kartą ir dar nenusprendėt, ar lankysit, galite sumokėti tik už tą vieną treniruotę - 9 , o likusią sumą  49  atnešti kitą kartą.

 

Ką daryti, jei praleidote užsiėmimą? Ar grąžinate pinigus už nelankytus užsiėmimus?

Praleistus užsiėmimus galite atidirbti su kitomis grupėmis jūsų pasirinktu laiku. Tai galite padaryti tą patį mokėjimo mėnesį arba per visą sekantį mėnesį, bet tik tuo atveju, jei tebesate grupėje (lankote užsiėmimus ir esate užmokėję abonementinį mokestį).  Jei nespėjote atidirbti per sekantį mėnesį, arba nutraukėte savo abonementą, deja, neatlankyti užsiėmimai anuliuojasi. 

Sumokėtų pinigų mes negrąžiname. Todėl, jei kažkas nutiko, pasikeitė jūsų galimybės, nebetinka laikas ir pan., sakykite iškart (jei kreipsitės po laiko, atgaline data negalėsime nieko pakeisti), ieškosime išeities, o taip pat, pasistenkite susiplanuoti mėnesį į priekį, kad, jei jau sumokėjote, galėtumėte lankyti. :]

Jei žinote, kad išvažiuojate, rimtai susirgote, patyrėte traumą ar nutiko kitas nelaimingas atsitikimas ir žinote, kad ilgesnį laiką (2 savaites ir daugiau) nagalėsite lankyti, iškart parašykite ir nuo tos dienos sustabdysime jūsų abonementą, o kai galėsite grįžti į užsiėmimus, jį pratęsime. Atbuline data abonementas nestabdomas ir pinigai už praleistus užsiėmimus negrąžinami, nes jūs mokate už vietą grupėje konkretų mėnesį, tad, jei nepranešate, kad tą mėnesį nebūsite, paslauga vis vien laikoma panaudota, nes vieta grupėje buvo jums laikoma.

Ar galima ateiti stebėti pamoką?

Ne, stebėti pamokų neleidžiame, nes ne visi užsiimantys gali jaustis patogiai, tad ne stebėkite, o iškarto bandykite. ;] Norint pradėti lankyti Pole dance užsiėmimus reikia užpildyti registracijos formą: http://goo.gl/GvqogE  ir sulaukus informacijos apie laisvas vietas grupėse, ateiti sutartu laiku į pamoką (vienos pamokos kaina - 9 ).

Ar galima į pamoką su savimi atsivesti vaikus, jei neturi kur jų palikti?

Į įvadinę pamoką vaikų atsivesti negalima. Įvadinėse pamokose įprastai būna daug merginų, tad vaikas trukdytų pamoką. Jei pastoviai lankote, į pole dance ir lankstumo užsiėmimą vaiką atsivesti galite, bet tik ekstra atvejais (pvz.: susirgo auklė), kitais atvejais labai prašome nepiktnaudžiauti ir iš anksto sutarti su kuo paliksite vaikus, nes visgi studija nėra pritaikyta vaikams. Jei jau gavosi, kad atsivedėte mažuosius su savimi į treniruotę, turite pasirūpinti jų saugumu ir užimtumu, pvz.: duoti vaikui planšetę/telefoną su ausinėmis, kad žiūrėtų filmuką, ar kokį kitą žaislą/veiklą, kuri užimtų vaiką, kad jam nebūtų nuobodu, nes kitaip vaikai pradeda prašyti dėmesio, lakstyti po salę ir kita, kas trukdo treniruotę, bet, daug svarbiau - tai yra nesaugu , nes šokanti mergina gali stipriai užgauti pro šalį bėgantį vaiką. 

Ką atsinešti į pamoką?

Turėkite su savimi marškinėlius, kojinytes, trumpus šortukus (kuo trumpesnius ir nevaržančius judesių, geriausia tamprios medžiagos). Jei neturite šortukų, pirmai pamokai tiks tamprės ar kita sportinė apranga, bet vėliau šortukai visvien bus būtini. Plastikos užsiėmimams turėkite aukštakulnius. Jie gali būti ant kulniuko arba platformos. Svarbiausia pasiimkit aukštesnius bet pakankamai patogius ir ne pačius naujausius, kad nebūtų gaila, jei kur netyčia pabrėžtumėt.

Ateikite 5-10 minučių prieš pamokos pradžią, kad spėtumėte persirengti ir laiku pradėti pamoką. 

Ar norint pradėti lankyti pamokas reikia turėti fizinį pasiruošimą? Ar yra svarbus amžius?

Dėl fizinės formos nesijaudinkite, pradedant ji tikrai nebūtina ideali, nemažai merginų iš pradžių dėl to nerimauja, bet po kiek laiko ir viską išmoksta ir sutvirtėja. Pradedame mokytis nuo paprastų bei fiziškai lengvesnių judesių, o kūnui stiprėjant po truputį pereiname prie sudėtingesnių elementų. Dėl amžiaus taip pat tikrai neverta jaudintis, ateina šokti ir jaunesnės merginos, ir vyresnės moterys (ir netgi mamos su dukromis ateina lankyti kartu! :) . 

Ar rengiate privačias pamokas grupėms (pvz. mergvakariams)? 

Siūlome unikalią galimybę praleisti smagiai mergvakario popietę ar vakarą, ir išbandyti save specialiai parengtoje šiai progai treniruotėje. Jokio išankstinio pasiruošimo nereikia, tiesiog užsisakykite laiką ir ateikite smagiai praleisti laiką! Daugiau info rasite skiltyje MERGVAKARIAI

Taip pat siūlome privačias treniruotes vienam/dviems asmenims bei privačias treniruotes grupei.

Kokioje studijoje ir kokiu adresu vyksta užsiėmimai? 

Jūsų laukia erdvi, šviesi 135 m2  studija, su įrengtais veidrodžiais, 9 profesionaliais stulpais ir persirengimo erdve, tualetais ir dušais. Adresas: Šv. Stepono g. 39 (netoli stoties, šalia „Viada“ degalinė). Automobilių stovėjimas kieme ir gatvėje nemokamas! Įėjus pro vartus, dešinėje pamatysite gelsvą pastatą, įėjimas iš kiemo pusės (durys iš n​a​m​o galo)​, antras aukštas.